Neem contact op met het Picasso Lyceum

SCZ Picasso Lyceum (gymnasium, atheneum, havo en TOPmavo)
Paletsingel 38c, 2718 NT Zoetermeer.

Telefoon: 079- 347 17 00
Telefax: 079 – 347 17 99
Website: http://www.picasso-lyceum.nl
E-mail: info@picasso-lyceum.nl

De school is tijdens schooldagen telefonisch bereikbaar van 08.00 uur tot 16.00 uur

Medewerkers
In onze informatiegids (pag 54 tm 56) kunt u de contactgegevens van alle medewerkers terugvinden.

 

Webmaster: dhr. T. Suurland tsuurland@scz.nl
Contact ivm Magister pl.helpdesk@scz.nl
Contact ivm devices systeembeheer@scz.nl

 

Coördinator ICT&PR: dhr. A. Fens afens@scz.nl
Examensecretaris: dhr. drs. A. van Koeveringe avankoeveringe@scz.nl


Conrectoren

 Conrector 1e klassen: mw. M. van Gameren mvangameren@scz.nl
 Conrector vwo en havo: dhr. R. de Boef rdeboef@scz.nl
 Conrector TOPmavo: dhr. G. de Haan gdehaan@scz.nl


Decanen

Decaan vwo: dhr. J. Deelen jdeelen@scz.nl
Decaan havo: mw. drs. M. Jongma van der Heiden mjongma@scz.nl
Decaan TOPmavo: dhr. H. Dolfing hdolfing@scz.nl


Begeleiding

Leerlingbegeleider: dhr. A.C.M. Soonius acmsoonius@scz.nl
Leerlingbegeleider: dhr. T.R. Ligtenberg rligtenberg@scz.nl
Vertrouwenspersoon: dhr. B. Cools
mw. A. Spaans
bcools@scz.nl
aspaans@scz.nl
Zorgcoördinator: mw. E.H. van Sas evansas@scz.nl