4 havo en 4 vwo naar Keulen

Nieuw in de agenda van het Picasso Lyceum is de excursie naar de Duitse stad Keulen voor het vak Duits.

Dinsdag 9 mei was het mooi weer en om 7.15 verzamelden we bij school waar om 7.30 de bus vertrok. Op de heenweg hadden we een paar files, maar om 11.00 uur werden we onder de Dom afgezet.

We beklommen als eerste de Domtoren met zijn 533 treden. Sommige vonden dit een hele klim. Daarna gingen we in groepjes uiteen. De groepjes van mevrouw Ravensbergen en mevrouw Kraaijvanger bezochten “Museum Ludwig”, een museum voor moderne kunst. De groep van meneer Suurland bezocht het “Römisch-Germanisches Museum” en de groep van mevrouw Berk had de langste wandelweg voor zich, want zij bezochten het “Deutsches Sport- und Olympia Museum”.

Alle groepjes maakten ook nog een wandeling door Keulen en bezochten de Dom. Natuurlijk was er ook nog tijd voor de nodige inkopen. Om 17.00 stond de bus weer klaar en zonder files bereikten we om 20.00 uur weer het Picasso Lyceum. Al met al een geslaagde dag.