Caspios: afsluiting en nieuw begin!

Vrijdag 22 september 2017 kwamen de bands ‘Time Bomb’, ‘Oud – oud Caspios’ en ‘Oud Caspios ‘nog één keer bij elkaar om een spetterend optreden neer te zetten.

Het optreden in JJ Music House zorgde voor een hoop plezier bij de bandleden en het toegestroomde publiek en dat maakte het tot een mooie afsluiting van de vele jaren bloed, zweet en tranen maar ook heel veel plezier die de muzikanten op school hebben beleefd.

Vanaf dit schooljaar is Caspios met een geheel nieuwe samenstelling begonnen. Zij zullen voor het eerst te zien zijn tijdens het Nederlands Thrillerfestival dat zich in het laatste weekend van de herfstvakantie (20 en 21 oktober) en het weekend daarna (26, 27 en 28 oktober) zal afspelen op het Picasso Lyceum. Bij deze laatste drie data zal de nieuwe Caspios in de nieuwe samenstelling te horen zijn tijdens de pauze van de voorstelling.

Kaarten voor de voorstelling zijn hier online verkrijgbaar of vanaf 8 oktober ook los op school.