Onze rector wint Musical Award!

Op het gala van de Amateur Musical Awards afgelopen maandag in Carré in Amsterdam heeft onze rector, Jeroen van Grunsven, de award gewonnen voor beste mannelijke hoofdrol Comedy.

Hij kreeg de award voor zijn rol als Gomez Addams in de musical The Addams Family die Greg & Baud Productions afgelopen juni op de planken bracht. Na zijn optreden kreeg hij de prijs overhandigd door Loes Luca. Aan het eind van de avond bleek dat hij ook nog tot de vijf genomineerden behoorde voor de Pia Douwes Special Talent Award. Pia Douwes zoekt elk jaar zelf vijf talenten uit die het zouden kunnen maken in de professionele theaterwereld. Deze prijs won Jeroen niet. Misschien wel fijn voor ons: Jeroen blijft gewoon onze rector!

 

Je kunt de uitreiking terugkijken op YouTube:

De categorie beste mannelijke hoofdrol Comedy zit op 2h 12 min

De Pia Douwes Award op 2h 37 min

 

Foto’s: © Neeltje Knaap, Stichting Amateur Musical Nederland