Paarse Vrijdag op 08-12. Doe mee!

Met paarse vrijdag steunen wij het initiatief van de ‘Gay-Straight Alliance Network’ tegen homofobie en hokjes denken.

Homo? Lesbo? Bi? Transgender of in dubio? Het maakt niet uit wie je bent of waar je op valt, op het Picasso Lyceum mag je zijn wie je wilt zijn en daarom doen wij mee! Met paarse vrijdag laten we allemaal (ook hetero’s dus) zien dat wij tegen homofobie en hokjes denken zijn!


 

 

 

 

 

 

Het heet Paarse Vrijdag omdat het de bedoeling is dat iedereen iets paars aan heeft of bij zich heeft. Een paars T-shirt, paarse been warmers, een paars vest, het maakt niet uit wat het is. Ook als je geen paarse kleren hebt kun je meedoen, neem gewoon iets paars mee! Een broodtrommel, een opblaaskrokodil, je kunt het zo gek niet verzinnen.

Iedereen op de foto tijdens kleine pauze

Wat inmiddels ook een traditie is geworden, is de foto die elk jaar gemaakt wordt. Dit keer is het fotomoment om 10:50 in de centrale hal. Natuurlijk is het de geweldig als die foto lekker vol komt te staan, dus kom allemaal met iets paars, en steun het Picasso in de strijd tegen homofobie en hokjes denken!
Voor meer info over de Gays Straight Alliance kijk je hier.