Kaartverkoop Docententoneel gestart!

Vijftien medewerkers van het Picasso Lyceum hebben hard en met veel plezier gewerkt aan de 13e versie van het docententoneel, een echte Picasso-traditie. De nieuwe voorstelling heet Joost mag het weten en gaat vrijdag 19 januari in première.

We zien het vaak op televisie: ambitieuze en avontuurlijke stellen laten huis en haard achter om ergens een hotel, restaurant of bed & breakfast te beginnen. Zo ook Mickey en Minnie. Ze knappen een oude herberg op. Maar er zijn wel héél erg snel hotelgasten. Komen ze echt voor een paar nachten genieten van de rustige omgeving? Komen ze echt alleen maar schuilen voor het noodweer dat losbarst? Of is er meer aan de hand? Het wordt grappig, het wordt spannend. Wordt het grappig spannend of spannend grappig?

Joost mag het weten…. 19 t/m 21 januari te zien in de aula van het Picasso Lyceum!

Kaarten kun je kopen bij de receptie (6,- per stuk) of online via http://www.greg-baud.nl/index.php/gb-tickets/601/joost-mag-het-weten-detail.html (6,50 per stuk).

 

Voorstellingen:

Vr 19 januari 20:00 uur

Za 20 januari 20:00 uur

Zo 21 januari 14:00 uur