Europees succes voor Matthijs (3T)

Matthijs heeft zich dit jaar geplaatst voor de European Cups. Voor Nederland mocht hij uitkomen in Berlijn, Teplice (Tsjechië) en Cluj (Roemenië).

Na de eerste Europa Cup in Berlijn mocht Matthijs afreizen naar België.  In Wavre vond de open Tori plaats, een selectietoernooi voor de Belgen, hierdoor goed bezocht. Matthijs wist al zijn partijen te winnen, dus een prachtige eerste plaats. Het bleek een goede voorbereiding op Teplice (Tsjechië). Hier verloor Matthijs zijn eerste partij, van de latere nummer twee. In de herkansingsronde ging het goed en wist hij een Oostenrijker en een Hongaar te verslaan. Een Spaanse tegenstander bleek in een te korte rijd teveel, maar wel een hele eervolle 7de plaats. Na Roemenië was Frankrijk (Toulouse) aan de beurt. Hier wist hij een prachtige derde plaats in de wacht te slepen. Kortom, een succesvolle entree op het Europese toneel!