Blood Brothers genomineerd voor awards!

Zaterdag 15 september werden de nominaties voor de Amateur Musical Awards 2018 bekend gemaakt.

Vorig jaar won onze rector Jeroen van Grunsven deze prijs voor beste mannelijke hoofdrol voor zijn rol als Gomez in The Addams Family. Wat blijkt? Dit jaar is hij genomineerd voor beste mannelijke bijrol met zijn rol als verteller in Blood Brothers.

 De musical Blood Brothers van Greg&Baud Productions was afgelopen juni 7 keer te zien in ons eigen Picasso Theater. Behalve de solistennominatie van Jeroen, heeft Greg & Baud nóg twee nominaties voor deze musical in de wacht gesleept: voor de categorieën beste musical en beste vrouwelijke hoofdrol (Jessica Fuchs)

 De hele cast, waaronder ook nog onze eigen Tarim Suurland en oud-leerling Robbin Plugge, mag daarom op maandag 10 december optreden op het awardgala in het Nieuwe Luxor Theater.

 We feliciteren de hele cast en het team van Greg & Baud met dit geweldige succes!

De cast van Blood Brothers: in totaal 3 nominaties voor de Amateur Musical Awards 2018! ©Greg & Baud Productions