TOPklas ICT/Science wint 2 bekers bij FIRSTLegoLeague!

Zaterdag 17 november won onze TOPklas ICT/Science (leerjaar 2 en 3) maar liefst 2 bekers.

De eerste was voor de beste robotprestatie, dwz het verzamelen van de meeste punten in de wedstrijdbak. De tweede beker was voor de beste robotpresentatie, dwz het toelichten van de gekozen oplossing qua robotbouw en van de geprogrammeerde routes.
Vanmiddag werd in de TOPklas het feestje nog eens overgedaan. Conrector Straathof sprak zijn bewondering uit voor de prestatie en de teamspirit. Plezier en prestatie gingen overduidelijk hand in hand. Daarna was het tijd voor gebak en werd er met smaak teruggekeken op de wedstrijddag!
De groep gaat nu zijn aandacht richten op de microbit wedstrijd. Een wedstrijd waarvan, gezien de gewonnen eerste prijs in het vorige schooljaar, ook weer hoge verwachtingen mogen worden gekoesterd. We gaan het zien in het voorjaar!