Kaartverkoop Lustrumtoneel van start!

In dit Lustrumjaar brengen wij een speciale editie van het toneel van het Picasso Lyceum.
Ruim 40 docenten, leerlingen en oud-leerlingen dragen allemaal hun steentje bij aan de knallende muzikale voorstelling We Want More. Ook onze live-band bestaat volledig uit oud-leerlingen, zij spelen niet in pauze maar tijdens de shows!

Kaartjes zijn vanaf nu (alleen online) te koop!

We spelen in ons eigen Picasso Theater op:
Vrijdag 18 januari 20:00
Zaterdag 19 januari 20:00
Zondag 20 januari 14:00
Zaterdag 26 januari 20:00
Zondag 27 januari 14:00

Verhaal
Wanneer Charlie (Tarim Suurland) uit zijn rockband wordt geschopt en zijn huur niet meer kan betalen aan zijn beste vriend Ted (Daniel Westdijk) en zijn zeurderige vriendin (Chris Pennings) zoekt hij dringend naar een oplossing. Tot een telefoontje van de directrice van een prestigieuze middelbare school (Laura Holkers) zijn leven verandert. Per ongeluk komt Charlie als invaldocent voor een klas middelbare scholieren te staan. De kinderen blijken muzikaal maar wat gebeurt er als een wannabe-rockster ineens klassiek geschoolde kinderen moet lesgeven? Wat als ontdekt wordt dat Charlie helemaal geen les mag geven? En kan Charlie écht niet meedoen aan The Battle of the Bands?

Cast
Tarim Suurland
Daniel Westdijk
Chris Pennings
Laura Holkers
Brecht van der Bijl
Suzie Westerweel
Ruben Rijnenberg
Christian Mukanyangezi
Suzanne van der Wees
Maartje van der Heiden
Anusha Nanda
Nikki Biever
Yorick van Benten
Mai-Thi Tran
Saide Masmas
Björn Kerssens
Jaimy Sulkers
Rokaya Mohamed
Dennis Hubert
Melanie van der Harst
Thijmen Tolido
Emma van de Lustgraaf
Frank Lukas
Myrthe van Zelst
Dion Nepveu
Marije Kortekaas
Kirsten Haijes
Alexander Straathof
Frank den Otter
Mara Jongma
Yvonne van der Berg
Wilma Houben
Jeroen Rosier
Froukje van der Vlist
Rosanne Govaarts
Jaap Meijvogel
Hélène de Bruijn

Band

Ivo van Elburg
Jordy Bouter
Robin Kraag