Matthijs Dicke (4T) geplaatst voor Europa Cups en eerste in Bodegraven

Tijdens twee toernooien, de zogenaamde meetmomenten, konden de judoka’s zich plaatsen voor de Europese toernooien.

Het eerste toernooi kende een zware bezetting. Matthijs werd derde achter twee Belgen. Het toernooi erop verliep minder succesvol. Met een zevende plek had hij overall een goede score, ook in vergelijking met de directe concurrentie. Hierdoor kan hij voor het tweede jaar op rij Europa in. Het eerste toernooi is al op 7 februari in Follonica, Italië. Afgelopen weekend kon Matthijs verder aan zijn vorm werken. Op een wat kleiner toernooi in Bodegraven wist hij al zijn partijen met ippon te winnen. Hij was dus eerste en had zo ook zijn punten binnen voor de zwarte band. Hier moet hij nog wel examen voor doen.